בקרת כניסה זה רק רום טכנולוגיות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  קרוסולות סבסבות

  סביר להניח שגם אתם נתקלתם בהן לא פעם, בין אם בכניסה לחדר הכושר, לבית הספר של הילדים או למוסד הממשלתי שאליו הגעתם. אלו הן הקרוסלות המתוחכמות, שהכניסה דרכן מתאפשרת רק באמצעות כרטיס קורא מיוחד, או על ידי הפעלה חיצונית. יש סיבה טובה לקיומן, כמובן, וברור לכל כי קרוסלות כניסה הן פתרון מצוין המשמש כשכבת הגנה בסיסית לכל עסק, במטרה להבטיח כי רק גורמים מורשים ולקוחות משלמים יוכלו להיכנס וליהנות מהשירותים המוצעים במתחם. כעת תוכלו להביא את הכלי המשמעותי כל כך גם אל העסק שלכם, עם הליווי המקצועי של חברת רום טכנולוגיות.

  קרוסלות כניסה – סוגים עיקריים

  באופן כללי ניתן לבחור היום בין שלל קרוסלות כניסה, לכל אחת מהן יתרונות משלה והיא מתאימה לצרכים שונים ומגוונים.

  • קרוסלת זרוע נמוכה, מוכרת לנו בעיקר מתחנות הרכבת, מבני ציבור ומכוני כושר.
  • קרוסלת ¾, המבטיחה מראה יוקרתי ומרשים יותר, ומתאימה גם למרחב הפנימי בבית העסק.
  • קרוסלה גבוהה, המספקת תחושת בטיחות רבה יותר, ומתאימה מאוד למוסדות חינוך ולמבנים בהם נדרשת אבטחה משמעותית.

  מבחר הקרוסלות מעלה לא פעם תהייה בקרב בעלי העסקים, והם מתלבטים איזה פתרון מתאים יותר לצרכי העסק שלהם. עם זאת, תכנון נכון וליווי אישי של אנשי מקצוע מובילים הם כל שנדרש כדי לזהות את ההבדלים בין כל חלופה, את היתרונות והחסרונות שלה, ואת ההתאמה שלה לצרכי העסק שלכם. מה שבטוח הוא שמדובר בכלי חיוני לכל ארגון פרטי או ציבורי שבו נדרשת שכבת בטיחות בסיסית בכניסה אל המבנה, ובמעבר בין חלקים רגישים בתוכו.

  משפרים את רמת האבטחה

  עסקים שמעוניינים לשפר את רמת האבטחה ולהגביל את הכניסה אל המבנה או את המעבר בין המרחבים השונים, יכולים לעשות זאת בקלות רבה באמצעות קרוסלות כניסה. בחירת הפתרון האולטימטיבי עבורכם תלויה במספר רב של פרמטרים, מאופי העסק ועד לרמת האבטחה הנדרשת ולשליטה שאתם מצפים לקבל על כל אדם שנכנס אל המבנה. חברת רום טכנולוגיות מציעה לכם לעשות את זה בצורה נכונה ומדויקת כבר מהצעד הראשון, עם תכנון מדויק ופיתוח מערכת שמתאימה לצרכים הייחודיים שלכם.

  בקרת כניסה זה רק רום טכנולוגיות

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   בקרת כניסה זה רק רום טכנולוגיות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    בין הלקוחות שלנו

    חברות קידום אתרים חברות קידום אתרים