בקרת כניסה זה רק רום טכנולוגיה השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מחסומים סניטרים

  מחסום סנטירי, או מתקן מעבר סניטרי ועמדות סניטריות הינם מערכת שליטה סניטרית אוטומטית ועצמאית.

  מתקן סניטרי למעשה מהווה חציצה אקטיבית העוזרת בשליטה ובניווט העובדים ע"י הפרדה בין האזור המלוכלך לאזור הסטרילי (למשל אזור היצור במפעל מזון).

  עיקרי השימוש:

  • עמדת חיטוי אוטמטית.
  • עמדת שטיפה אוטומטית.
  • עמדת קרוסלה נמוכה.

  המתקן שולט על כיוון הכניסה והיציאה של העובדים, עובד אינו יכול להיכנס לתחום המפעל מבלי שעבר חיטוי בעמדה הסניטרית

  המתקן מוודא את ניקיון וחיטוא הידיים והנעלים של העובדים, לקראת כניסתם לאזור הסטרילי.

  העמדה הסניטרית הינה הדרך היעילה והחדשנית ביותר לשמור על מקום עבודה סטרילי.

  ובנוסף רום טכנולוגיות מתגאה להיות אחת מהחברות היחידות בארץ המייצרות מוצרים כחול לבן, משמע שהמתקן הסניטרי מיוצר על כל חלקיו במדינת ישראל ע"י צוות ישראלי.

  במקומות רבים, בפרט במפעלי מזון ובמעבדות, יש חשיבות רבה ליצירת הפרדה ברורה בין אזורים מלוכלכים או "שגרתיים" לבין אזורים סטריליים. ההפרדה הזו הכרחית כדי להבטיח מרחב נקי שבו גם העובדים עברו חיטוי יסודי בעמדה ייעודית. כדי להבטיח הפרדה מהסוג הזה ניתן לתכנן ולהציב מחסום סניטרי, זה שלמעשה ינווט את העובדים בצורה יעילה יותר, ויאפשר להם לעבור חיטוי רגע כדי להבטיח מעבר נקי בין המרחבים השונים במפעל הייצור. עם ניסיון של למעלה מעשור, הצוות המקצועי של חברת רום טכנולוגיות יעזור גם לכם לתכנן את הפתרון המתקדם והנוח ביותר.

  מחסום סניטרי – מגוון אפשרויות

  התקנת מחסום סניטרי מאפשרת לנו לשלב מערכת שליטה ובקרה שתאפשר לעובדים לנווט בין חלקים שונים במתחם, וישנן מספר אפשרויות מרכזיות:

  • עמדת שטיפה אוטומטית.
  • עמדה חיטוי אוטומטית.
  • עמדת שטיפה עם קרוסלה נמוכה.
  • עמדות המאפשרות ניקוי סוליות הנעליים, חיטוי הידיים ורחיצה יסודית.

  כבר בשלב התכנון ניתן להגדיר את תהליכי השטיפה והחיטוי הדרושים, וכן למנוע כניסה מעובדים שלא עברו דרך העמדה הסניטרית. בנוסף ניתן לקבוע את האופן שבו תבוצע השטיפה ואת מטרותיה (ניקיון הידיים ו/או הנעליים למשל). כך תוכלו ליצור מרחב נקי וסטרילי על פי כל התקנות המחמירות ביותר, ולהבטיח עבודה נכונה ותהליכי ייצור ללא פשרות. זוהי אחת הדרישות הבסיסיות של כל מפעל שבו יש חשיבות רבה לניקיון ולתהליכי ייצור סטריליים.

  מחסום סניטרי – שיפור הניקיון והסטריליות

  התקנת מחסום סניטרי היא כלי מצוין שמסייע רבות לשיפור הניקיון והסטריליות במפעלי ייצור מזון, במעבדות או במוסדות רפואיים שונים. המתקן הייחודי מסייע לנו לשלוט בצורה טובה יותר על הכניסה והיציאה של העובדים, ורק מי שעבר חיטוי יוכל להמשיך בדרכו ולהיכנס לחלל המוגדר כחלל נקי. חברת רום טכנולוגיות מסייעת לארגונים ולמפעלים ביצירת מרחבים סטריליים מהסוג הזה, עם תכנון מדויק של מערכות מתקדמות המותאמות לצורכי העסק וליעדים המרכזיים שלו. עם מוצר המפותח בישראל, עם חלקים כחול-לבן בלבד, זוהי ההזדמנות שלכם לשדרג את תהליך הייצור, להגביר את רמת הניקיון ולהבטיח כי כל עובד ייכנס אל המרחב רק לאחר שעבר חיטוי ושטיפה בהתאם לנוהלי האיכות והבטיחות שלכם.

  גלריית תמונות


  בקרת כניסה זה רק רום טכנולוגיה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   בקרת כניסה זה רק רום טכנולוגיה השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    בין הלקוחות שלנו

    חברות קידום אתרים חברות קידום אתרים