מעברים מהירים

מעברים מהירים משמשים לברור מעבר הולך רגל ולאפשר מעבר מהיר ללא עיכוב.

משמשים לרוב במקומות ציבורים הומי אדם, מאובזרים באפשרות חירום המאפשרת מעבר חלק לפינוי מהיר במקרה הצורך.

המוצרים מיוצרים בישראל במפעלנו, ניתן להתאים את גודל המפתח ומהירות הפתיחה בהתאם לרצונותיו של הלקוח.

אפשרות לדלת מזכוכית, נירוסטה, משולב.

שערי כניסה חשמליים, קרוסלות ובקרי כניסה – כל אלה מחייבים עצירה ובחינה קפדנית של העוברים והשבים. כל אחד זקוק לכרטיס כניסה או לתג מיוחד כדי להיכנס, אבל היציאה מהמתחם צריכה להתבצע בקלות, ביעילות ובמהירות רבה יותר. הכלל הזה נכון כמעט בכל מרחב ציבורי, מתחנות הרכבת ועד למכוני הכושר ולמוסדות החינוך, והוא נכון גם כאשר נדרש פינוי מהיר במצבי חירום, לדוגמה. מעברים מהירים הם הפתרון הפשוט ביותר, ועם תכנון נכון וליווי מקצועי של חברת רום טכנולוגיות, תוכלו להציב מעברים אלה גם ביציאה מבית העסק שלכם.

סוגים שונים של מעברים מהירים

לצד השימוש בקרוסלות הקלאסיות והמוכרות גם לצורך יציאה מהמתחם, תכנון מעברים מהירים הוא פתרון נחוץ ואפקטיבי יותר, וישנם מספר סוגי מעברים הזוכים לפופולריות רבה למד:

  • פתיחה אוטומטית של דלתות זכוכית גבוהות, בדומה לדלתות המוכרות מתחנות הרכבת
  • פתיחה אוטומטית של דלתות "כנפיים" מעוצבות ובעלות מראה יוקרתי
  • פתיחה באמצעות דלת אחת רחבה, הנפתחת באופן ידני או אוטומטי – לפי הצורך

מעברים מהירים אלה יכולים להיפתח בשלל דרכים, בין אם באמצעות שליטה מרחוק ובין אם באמצעות גלאי ייחודי המזהה תנועה ומאפשר פתיחה של הדלתות בהתאם. כאשר המעבר מתוכנן בקפידה הוא משלב בין פתרון פרקטי ונוח מצד אחד, לעיצוב מרשים מן הצד השני. השילוב הזה נחוץ בכל בית עסק, ובפרט בעסקים פרטיים שבהם מוענקת תשומת לב רבה לא רק לסוגיות אבטחה – אלא גם לעיצוב המקום ולמראה המלוטש והמהודר שלו. דלתות זכוכית ונירוסטה יכולות להתאים לכל אחד מהצרכים הללו.

 

מעברים מהירים – בוחרים במעברים איכותיים ומתקדמים

עם פיתוח מתקדם, מוצרים כחול-לבן וצוות עתיר ניסיון, חברת רום טכנולוגיות מתכננת ומתקינה מעברים מהירים לכל ארגון, לכל צורך ובכל מקום. בעבודה משותפת נוכל להגדיר את עיצוב המעבר, את האופן שבו ייפתח ואת השליטה שתוענק לכם. כך תוכלו לנטר אחר הפעילות בעסק, לווסת את התנועה, לוודא שאיש לא נכנס ללא אישור מתאים וללא כרטיס כניסה, ובעיקר לספק הגנה טובה הרבה יותר. שירות מקצועי ועבודה נכונה מהצעד הראשון הם אלה שיקדמו אתכם אל המטרות הללו בקלות וביעילות, ללא פשרות. מעבר לכך, המערכת העצמאית הזו מאפשרת לכם לחסוך בהוצאות על כוח אדם מפני שמבטלת את הצורך בנוכחותו של שומר בכניסה לכל אתר.

מעבר מהיר דו כיווני:

מעבר מהיר חד כיווני (מעבר נכים):

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ
EnglishHebrew