קרוסלות כניסה

קרוסלות גבוהות, משמשות כאמצעי בקרת כניסה עצמאי, ללא פיקוח צמוד של כח אדם, במעברים בהם נדרשת בקרה ברמה גבוהה יחסית.

הקרוסלה הגבוהה משמשת בעיקר כמעבר חד כיווני ובכך חוסכים בכוח אדם במוסדות ציבור, בבתי ספר ובמוסדות להשכלה גבוהה.

קרוסלה גבוהה חד כיוונית מאפשרת מעבר מבוקר של הולכי רגל בכניסה ובכיוון ההפוך מאפשרת יציאה חופשית, קרוסלות החדשות מופעלות בשיטות מתקדמות ובכלל זה מיסב שקט על המבצע את אותה פעולה.

ניתן להתקין את הקרוסלה במספר דגמים (2,3,4 כנפיים) ניתן לבצע אותה ממתכת ברזל או נירוסטה- מתכת הרבה יותר נוחה ואסתטית , בנוסף הקרוסלות מגיעות בשני דגמים של נירוסטה – 304 שמיועדת לסביבה יותר יבשה ו-316 המיועדת לסביבה יותר לחה.

בנוסף, ניתן להרכיב דלת ביטחון למצבי חירום ,מעבר לנכים בכיסא גלגלים או מעבר לרוכבי אופניים.

דגם נוסף של קרוסלה הוא קרוסלה בגובה ¾ , בדרך כלל השימוש בה הוא במשרדים.

סביר להניח שגם אתם נתקלתם בהן לא פעם, בין אם בכניסה לחדר הכושר, לבית הספר של הילדים או למוסד הממשלתי שאליו הגעתם. אלו הן הקרוסלות המתוחכמות, שהכניסה דרכן מתאפשרת רק באמצעות כרטיס קורא מיוחד, או על ידי הפעלה חיצונית. יש סיבה טובה לקיומן, כמובן, וברור לכל כי קרוסלות כניסה הן פתרון מצוין המשמש כשכבת הגנה בסיסית לכל עסק, במטרה להבטיח כי רק גורמים מורשים ולקוחות משלמים יוכלו להיכנס וליהנות מהשירותים המוצעים במתחם. כעת תוכלו להביא את הכלי המשמעותי כל כך גם אל העסק שלכם, עם הליווי המקצועי של חברת רום טכנולוגיות, ובכך למעשה ליהנות מנוכחותה של מערכת עצמאית אשר תסייע לכם לחסוך בכוח אדם לאור העובדה כי מבטלת את הצורך בנוכחות שומר בכניסה.

קרוסלות כניסה – סוגים עיקריים

באופן כללי ניתן לבחור היום בין שלל קרוסלות כניסה, לכל אחת מהן יתרונות משלה והיא מתאימה לצרכים שונים ומגוונים.

  • קרוסלת זרוע נמוכה, מוכרת לנו בעיקר מתחנות הרכבת, מבני ציבור ומכוני כושר
  • קרוסלת ¾, המבטיחה מראה יוקרתי ומרשים יותר, ומתאימה גם למרחב הפנימי בבית העסק
  • קרוסלה גבוהה, המספקת תחושת בטיחות רבה יותר, ומתאימה מאוד למוסדות חינוך ולמבנים בהם נדרשת אבטחה משמעותית

מבחר הקרוסלות מעלה לא פעם תהייה בקרב בעלי העסקים, והם מתלבטים איזה פתרון מתאים יותר לצורכי העסק שלהם. עם זאת, תכנון נכון וליווי אישי של אנשי מקצוע מובילים הם כל שנדרש כדי לזהות את ההבדלים בין כל חלופה, את היתרונות והחסרונות שלה, ואת ההתאמה שלה לצורכי העסק שלכם. מה שבטוח הוא שמדובר בכלי חיוני לכל ארגון פרטי או ציבורי שבו נדרשת שכבת בטיחות בסיסית בכניסה אל המבנה, ובמעבר בין חלקים רגישים בתוכו.

 

קרוסלות כניסה – משפרים את רמת האבטחה

עסקים שמעוניינים לשפר את רמת האבטחה ולהגביל את הכניסה אל המבנה או את המעבר בין המרחבים השונים, יכולים לעשות זאת בקלות רבה באמצעות קרוסלות כניסה. בחירת הפתרון האולטימטיבי עבורכם תלויה במספר רב של פרמטרים, מאופי העסק ועד לרמת האבטחה הנדרשת ולשליטה שאתם מצפים לקבל על כל אדם שנכנס אל המבנה. חברת רום טכנולוגיות מציעה לכם לעשות את זה בצורה נכונה ומדויקת כבר מהצעד הראשון, עם תכנון מדויק ופיתוח מערכת שמתאימה לצרכים הייחודיים שלכם.

 

יש לא מעט דרכים למנוע את כניסתם של אורחים בלתי רצויים אל המבנה שלכם, בין אם מדובר במגדל משרדים, מבנה ציבור או מוסד חינוכי. אחת הדרכים הנפוצות ביותר היא באמצעות התקנת סבסבות כניסה, אותן קרוסלות מוכרות שמאפשרות לנו להיכנס אל המבנה ולצאת ממנו רק לאחר זיהוי אישי או קבלת אישור מיוחד. מערכות ייחודיות אלה יכולות להתאים לכל מבנה באשר הוא, ובהתאם להעדפות האישיות שלכם תוכלו להגדיר את העיצוב המתאים, את מערך האבטחה הרצוי ואת הדוחות שתקבלו בכל רגע נתון. סבסבות הכניסה מאפשרות לכם ליהנות מחיסכון משמעותי בכוח אדם, זאת מפני שמדובר במערכת עצמאית שאינה דורשת גם את נוכחותו של שומר בצמוד לה. חברת רום טכנולוגיות עומדת לרשותכם לכל אורך הדרך, כדי להבטיח לכם מערך מתקדם, מתוחכם ויעיל.

 

סוגי סבסבות כניסה

לכל ארגון ניתן להתאים סבסבות כניסה ייחודיות, ואין ספק שישנו מגוון רחב של אפשרויות:

  • סבסבת תלת-זרועית קלאסית, מתאימה למתחמי מסחר ונפוצה בתחנות הרכבת, למשל
  • סבסבת זכוכית יוקרתית, מתאימה למבנים מפוארים יותר, לרבות מבני משרדים ובנקים
  • קרוסלת כניסה גבוהה, מיועדת למבני ציבור ולמוסדות חינוך, ולמקומות בהם נדרשת אבטחה גבוהה יותר

כל אחת מהאפשרויות הללו יכולה להתאים גם לצרכי המבנה שלכם, ועם תכנון נכון תוכלו להגדיר איזו קרוסלה נכונה עבורכם, ואיך יתבצע המעבר דרכה. בנוסף ניתן לקבוע האם נדרש כרטיס או זיהוי ייחודי גם לצורך יציאה או רק בעת הכניסה. מערכות מתקדמות מאפשרות גם ניתוח מדוקדק של השימוש בסבסבות, וכך תוכלו לדעת מי נכנס ומי יצא בכל רגע במהלך היממה, איך בוצע הזיהוי (באמצעות כרטיס או בהפעלה ידנית) ומה היה משך הזמן שבו שהה האדם במבנה.

 

סבסבות כניסה – פתרונות אבטחה מתקדמים ויעילים

חברת רום טכנולוגיות מציעה לכם את כל הפתרונות המתקדמים והטובים ביותר להגנה על העסק שלכם, עם סבסבות כניסה בהתאמה אישית ומערכות בקרה מהשורה הראשונה. צוות המומחים של החברה יסייע לכם בתכנון פתרונות דינאמיים ואיכותיים, עם רמת בטיחות גבוהה ואמינות ללא פשרות. כל מוצר מיוצר בקפידה רבה, על פי הסטנדרטים המחמירים ביותר, במטרה להבטיח תוצאה מושלמת ועיצוב מרשים, וכן תוכלו ליהנות מאחריות על כל השירותים והמוצרים – כדי שתוכלו לעבוד בראש שקט, ולדעת שהעסק שלכם נמצא בידיים טובות.

גלריית תמונות


למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ
EnglishHebrew