קרוסלות נמוכות

קרוסלות זרוע נמוכות (TRI-POD BARRIER), הינן האמצעי הנפוץ ביותר לבקרת כניסה.

במגוון גדול של עיצובים ומגוון גדול לא פחות של תכונות פעולה, הקרוסלה מבטיחה התאמת פתרון בקרת כניסה לכל דרישת ביטחון ולכל תקציב, במקומות המעוניינים בתנועה מבוקרת של אנשים בכיוון אחד (כניסה או יציאה).

ישנם קרוסלות בודדות, חד כיווניות ודו כיווניות חשמליות וידניות.

בעלי עסקים רוצים להישאר תמיד עם היד על הדופק, לדעת מי נכנס ומי יוצא מהמקום, והאם ניתנה הרשאת כניסה גם למי שכלל אינו רשאי להיכנס. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות תכנון והתקנה של קרוסלות נמוכות, ואנחנו רואים אותן לא פעם במתחמי בריאות וכושר, בכניסה לתחנת הרכבת וכן במבואת הכניסה למגדלי משרדים. רק מי שקיבל כרטיס ייעודי, תג מקודד או אמצעי זיהוי אחר, הוא זה שיכול לעבור דרך הקרוסלה, שננעלת ומונעת כניסה מכל מי שאיננו מורשה. מערכת עצמאית זו מבטלת את ההכרח שבנוכחות שומר או בודק בכניסה, כיוון שהמערכת עצמה כבר מווסתת את כניסתם של האנשים. הצוות המקצועי של רום טכנולוגיות יעזור לכם להגדיר את כל הפרטים הקטנים הללו, שיבטיחו לכם הגנה מקסימלית.

תכנון והתקנת קרוסלות נמוכות

התקנת קרוסלות נמוכות היא חשוב שיכול להתאים למגוון רחב של צרכים, ולעסקים מסוגים שונים, בהם:

  • מבני ציבור ומשרדי ממשלה
  • בריכות שחייה עירוניות ומכוני כושר
  • תחנות רכבת
  • מבני משרדים

חשוב לזכור כי במקרים רבים נדרשים גם שירותים משלימים, לרבות מעבר ייעודי ונגיש המותאם גם למעבר של כיסאות גלגלים ועגלות. עם בחירת סוג הקרוסלה המתאימה ניתן להגדיר גם את האופן שבו יוכלו הגורמים המורשים לעבור דרכה, למשל באמצעות העברת כרטיס חכם, שימוש בתג אורח או טביעת אצבע. תוכלו לקבוע גם מה הוא העיצוב המועדף עליכם, וכך ניתן להמיר את הקרוסלה התלת-זרועית המוכרת בפתרונות יוקרתיים ומרשימים יותר, כדוגמת מעבר המשלב דלתות זכוכית וכן שימוש בתאורה ייחודית שצבעה ישתנה כאשר המערכת תזהה כרטיס מוכר (וכן כאשר הכרטיס איננו מזוהה).

 

קרוסלות נמוכות – פתרונות מתקדמים לבקרת כניסה

חברת רום טכנולוגיות עוזרת לעסקים רבים להגדיר קרוסלות נמוכות וגבוהות, בקרי כניסה ופתרונות מתקדמים שיספקו לעסק את אחת משכבות ההגנה הבסיסיות והנחוצות. כך ניתן לעכב כניסה של אורחים בלתי מזוהים למבנה העסקים או למרחב הציבורי, ולהבטיח כי רק לקוחות משלמים יוכלו ליהנות מהשירותים והמוצרים המוצעים בבית העסק. עם הגדרת הצרכים שלכם נפעל יחד לפיתוח המערך הנכון עבורכם, המשלב בין אמצעי זיהוי שונים ומספק תחושה מוגברת של בטיחות, פרטיות והגנה – הן לעסק והן לעובדים. עם עיצוב ייחודי ותכנון מדויק, התוצאה שתקבלו היא התוצאה המושלמת עבורכם.

גלריית תמונות


למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ
EnglishHebrew