בקרת כניסה זה רק רום טכנולוגיות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  רום טכנולוגיות – הבחירה הנכונה בתחום מערכות בקרת כניסה

  רום טכנולוגיות היא החברה המובילה בתחום ייצור נירוסטה. החברה מייצרת מוצרים המשמשים פתרונות לבקרת כניסה פיזית, מעברי אדם בתחום הביטחוני, למקוואות, לבריכות שחיה ולעוד תחומים. אצלנו נותנים פתרונות ומוצרים ללקוחותינו משלב התכנון והרעיון, דרך הייצור והתאמת המוצרים בצורה נכונה ואישית, ועד לשלבי התקנה וגימור כדי ליצור פתרון טכנולוגי טוב ואסטתי. חשוב לנו שהלקוח יהיה מרוצה עם הפתרון המתאים ביותר עבורו. אנו שמחים לשמוע את הרצונות והבקשות של הלקוחות כדי למצוא את הפתרון המתאים ביותר.

  בקרת כניסה – מעטפת בטיחות שכל עסק צריך

  בקרת כניסה היא כלי משמעותי מאוד שניתן לפתח באופן מדויק על פי צרכיו של כל ארגון. ניהול רשימת המורשים ומאגר המבקרים, יצירת דוחות אוטומטיים ומיפוי המבנה הפיזי של הארגון בהתאם להרשאות הניתנות לכל חבר צוות זוטר ובכיר – אלה יחד מספקים מעטפת בטיחות קריטית שכל עסק צריך, בכל תחום.

  חברת רום טכנולוגיות תסייע לכם בתכנון המערכת האידאלית עבורכם, עם צוות מומחים מהשורה הראשונה ועם ניסיון רב בפיתוח בקרי כניסה וטכנולוגיות מתוחכמות. אלה הם הכלים הדרושים כדי שתוכלו לעבוד בראש שקט, ולדעת שהעסק שלכם בידיים טובות.

  בקרת כניסה

  כל לקוחותינו מבקשים פתרונות לכניסה מבוקרת על מי שנכנס ומי שיוצא. כל מתחם או אזור מוגדר צריך שיהיה מנוהל ומוגדר מי מורשה כניסה או יציאה.

  מגוון הפתרונות אותם אנחנו מציעים, מתחילים בכניסה מבוקרת עם מוצרים פיזיים למעבר אדם. כמו לדוגמא – קרוסלה גבוהה המשמשת בקרה של מעבר אדם לכיוון מסויים, תוך שימוש באמצעי זיהוי מבוקר המעיד על מיהו אותו אדם, כדי שיהיה ניתן לתת לו הרשאות ואישורים לעבור. בתוך הבקרה אנחנו עוזרים ללקוחות שלנו למצוא את הפתרון הנכון לבקר ולפקח על האנשים.

  בקרת כניסה ממוחשבת

  כשאתם מתכננים את מערך הבטיחות של העסק שלכם, אתם מחפשים את הדרך הפשוטה והיעילה ביותר לנהל מעקב אחר הנכנסים והיוצאים.  חשוב לכם לדעת מי נמצא בחלקים שונים של המתחם, מתי נכנס, כמה זמן שהה במקום והאם ניסה להיכנס לאזור אליו הגישה מוגבלת.

  יש לציין כי בקרת כניסה ממוחשבת תהיה זו שמונעת את ההכרח שבהצבתו של שומר או בודק בכניסה לאתרים שונים, זאת מפני שזו מערכת עצמאית ויעילה. הפתרון האידאלי לכל השאלות הללו הוא אחד ויחיד: בקרת כניסה ממוחשבת, שמספקת מידע חיוני בזמן אמת.

  חברת רום טכנולוגיות מסייעת לכם בתכנון המערכת, בהגדרת הנתונים ובקבלת המידע הדרוש לכם – בזמן הדרוש לכם. אנשי מקצוע מנוסים יוכלו למקד אתכם, לשאול את כל השאלות הנכונות ולסייע לכם בקבלת החלטות חכמה שתבטיח לכם הגנה טובה יותר על העסק, ועל כל פרט רגיש ובעל חשיבות. המידע שלכם ראוי להגנה הטובה ביותר, וזה הזמן לתכנן אותה בקפידה.

  מערכות בקרת כניסה – סוגים עיקריים

  באופן טבעי, לכל אחת מהמערכות הללו יש יתרונות וחסרונות משלה, ולפני הבחירה במערכת כזו או אחרת כדאי להבין לעומק את משמעותה. אנשי מקצוע עתירי ניסיון, המומחים בתכנון ופיתוח בקרי כניסה, הם אלה שילוו אתכם כבר בשלב קבלת ההחלטות כדי שתוכלו לבחור את מה שנכון עבורכם.

  כך תוכלו להגדיר את רמות האבטחה הנדרשות בפינות שונות (למשל בכניסה למתחם או בכניסה לחדר השרתים), למפות את הרשאות המשתמשים וכן לייצר דוחות אוטומטיים לצורך פיקוח תמידי אחר התנועה במתחם, בין אם מדובר בתנועת אנשי הצוות ובין אם בתנועת האורחים.

  תכנון מערכות בקרה כניסה לדלת

  מבני מגורים, מגדלי משרדים ומחסנים לוגיסטיים – כולם זקוקים היום לפתרונות אבטחה מתקדמים. תכנון בקרת כניסה לדלת הוא אחד הכלים הבסיסיים ביותר שעומדים היום לרשותם של כל אחד מאלה, ולכל צורך ניתן לבנות מערכת ייחודית משלו.

  כך ניתן לפקח אחר שעות הכניסה והיציאה של כל אדם מהמבנה בכלל, ומחדרים ספציפיים בתוכו בפרט. באופן טבעי זוהי מערכת שמציעה שפע של יתרונות לעסקים, למפעלים ולמבני מגורים משותפים. וחברת רום טכנולוגיות תסייע לכם בתכנון הפתרון המדויק עבורכם.

  בקרת כניסה לדלת – חשיבות

  תכנון מערכות בקרת כניסה לדלת הוא צעד משמעותי שמספק שורה של יתרונות חשובים לכל מבנה, בין אם הוא מיועד למגורים, לעסקים או למסחר: המערכת מאפשרת בקרה מלאה על העוברים והשבים. זוהי שכבת הגנה שמונעת דליפת מידע וכניסה של בלתי רצויים אל המתחם. השימוש במערכת פשוט, וניתן להגדיר את הגורמים המורשים בקלות וביעילות. בקרת הכניסה מאפשר לכם לחסוך בכוח אדם לאור העובדה כי הינה מערכת עצמאית המבטלת את הצורך בנוכחותו של שומר בכניסה לאתרים שונים.

  בקרת כניסה ביומטרית

  מערכת בקרת כניסה היא מערכת אשר נועדה להגביל ולמנוע כניסה של כל מי שאינו רצוי במקום מסוים. מערכת זאת נחשבת לנפוצה מאוד ונעשה בה שימוש רב הן במקומות ציבוריים והן במקומות תעסוקה פרטיים. ישנם מספר סוגים של מערכות מסוג זה חלקן חדישות יותר ומשלבות בתוכן זיהוי פנים בווידאו וחלקן חדישות פחות. על מנת להתאים את המערכת הנכונה והמדויקת ביותר עבור העסק הפרטי שלכם זה הזמן לקבל ייעוץ ראשוני מקובי רום טכנולוגיות בע"מ.

  סוגי מערכות בקרת כניסה

  בין אם אתם בעלי עסקים ובין אם אתם מחפשים אחר הדרך הטובה ביותר לאבטח את ביתכם הפרטי, מערכת בקרת כניסה היא הפתרון האולטימטיבי עבורכם. על מנת לבחור נכונה חשוב להתאים את המערכת לצורך הפרטי שלכם. חלק מסוגי המערכות מוצג כעת לפניכם:

  • מערכת ביומטרית– מערכת ביומטרית פועלת בשיטה מוכרת ופשוטה מאוד והיא קריאת טביעת אצבע. בשלב הראשוני המערכת קולטת את טביעות האצבע של כל הרשאים להיכנס אל המקום. בשלב שלאחר מכן המערכת תאפשר כניסה רק לטביעת אצבע אותה היא מכירה.
  • קודן– זוהי המערכת הנפוצה ביותר. על ידי קוד אשר ניתן מראש לרשאים קיימת האפשרות להיכנס אל התחום הסגור.
  • זיהוי רכבים– שיטה נוספת ומוכרת לא פחות היא מערכת זיהוי רכבים. המערכת קולטת את מספר הרכב או את המדבקה המיוחדת אשר מודבקת עליו ומאפשרת לשער הכניסה להיפתח על מנת לאפשר לו גישה חופשית אל המקום.

  תוכנת בקרת כניסה

  אין ספק כי כולנו רוצים לספק את ההגנה המרבית ולמנוע חדירה של זרים אל השטח הפרטי שלנו. זוהי הסיבה שמערכות בקרת כניסה הן הכרחיות עבור מקומות רבים. בכדי למצוא את המערכת הנכונה ביותר עבורכם חשוב תחילה להבין מהו הצורך העיקרי שלכם, מהי התדירות בה המערכת עתידה לעבוד וכמובן מהו מספר העובדים או האנשים אשר עתידים להשתמש במערכת זאת. חשוב מאוד לקבל את חוות דעתו של בעל מקצוע בכדי להגיע אל ההחלטה הנכונה. קובי רום טכנולוגיות בע"מ היא אחת החברות המוכרות למתן פתרונות אבטחה לכל סוג של מבנה. אנו פועלים כבר מספר רב של שנים בשוק וביכולתנו לספק לכם את פתרון האבטחה המדויק לו אתם זקוקים.

  בקרת כניסה למשרד

  מערכות בקרת כניסה הן המערכות הטובות ביותר להן העסק שלכם זקוק על מנת להגן על עצמו מחדירה או כניסה של אנשים לא רצויים. מערכת הבקרה עוזרת לשלוט על כניסתם ויצאתם של עובדים מאזורים רגישים יותר של המפעל או בניין המשרדים. המערכת פועלת על ידי קודן, זיהוי פנים אוטומטי או זיהוי טביעת אצבע. ישנן מערכות מתקדמות יותר וישנן כאלה הנחשבות למתקדמות פחות. על מנת לבחור את המערכת הנכונה עבור העסק שלכם צרו קשר עם נציגנו בקובי רום טכנולוגיות בע"מ ונשמח לעזור לכם.

  בקרת כניסה טביעת אצבע

  אם בעבר מערכת בקרת הכניסה הנפוצה ביותר הייתה מערכת המופעלת באמצעות קודן, כיום אנו רואים מערכות בקרת כניסה נוספות ומשוכללות הרבה יותר. חלק מהן מוצגות לפניכם:

  • צ'יפ– במקומות רבים בוחרים במערכת הכוללת צ'יפ. הצ'יפ מאפשר כניסה חופשית אך ורק לבעליו. היתרון המשמעותי של השימוש בו הוא שאין כל צורך להזדהות בכל פעם מחדש אלא ניתן להיכנס באופן אוטומטי.
  • זיהוי פנים– אחת המערכות החדישות ביותר היא מערכת זיהוי פנים בווידאו. המערכת מזהה את תווי הפנים של המשתמש בה ומחליטה האם הן מוכרות או לא וכך מאפשרת כניסה או חסימה של המקום.
  • זיהוי ביומטרי– אחת השיטות הנפוצות ביותר הן עבור מתן אפשרות כניסה והן עבור מעקב אחרי עובדים, היא השיטה הביומטרית. בעזרת התאמה של טביעת האצבע שלכם אל טביעות האצבע שנמצאות במאגר המערכת ניתן לראות האם ישנו אישור כניסה עבורכם או לא.

  בקרת כניסה זיהוי פנים

  מכיוון שישנם מספר רב של מערכות הבחירה ביניהן אינה תמיד פשוטה. כמובן שחשוב תחילה להבין מהם צרכי החברה או העסק, מהי כמות האנשים אשר עתידה לעבור במערכת מידי יום וכן מהו טווח העלויות אותו יש ביכולתכם להשקיע במערכת מעין זאת. לאחר שקלול הצרכים תוכלו לגשת אל מלאכת הבחירה. אין ספק שקבל ייעוץ מקצועי תמיד יכולה לעזור, כמובן שגם בתחום זה. בקובי רום טכנולוגיות בע"מ נשמח לתת לכם את העצה לה אתם זקוקים. בעזרת צוות מקצועי ואמין אנו נעזור לכם להגיע אל הבחירה הנכונה. הגיעו אלינו עוד היום וצאו עם המערכת הטובה ביותר בעבורכם.

  מגוון בקרות כניסה

  חברת רום טכנולוגיות מעמידה לרשותכם צוות מקצועי ושפע של כלים כדי שתוכלו לתכנן את הצעדים הבאים שלכם, להגדיר את צרכי העסק והאבטחה בצורה הטובה ביותר, ולקבוע מי רשאי להגיע לכל פינה במתחם.

  חברת רום טכנולוגיות מעניקה לכם את מעטפת השירותים הנדרשת, מהגדרת הצרכים ועד להצבת המערכת אצלכם במשרד, כדי להבטיח הגנה מקסימלית ומענה מדויק לכל צרכי העסק.

  יתרונות של בקרות כניסה

  זוהי רשימה חלקית בלבד של יתרונות, ואין ספק שמדובר באחת המערכות המבוקשות והטובות ביותר שעומדות לרשותנו. אנחנו רואים אותה בכניסה למגדלי דירות יוקרתיים, במטרה למנוע כניסה של עוברי אורח בלתי רצויים. אנחנו מזהים אותה גם במבני המשרדים שבהם נדרש פיקוח צמוד אחר כל אדם המסתובב במתחם, הן באזורים המוגדרים "בטוחים" (כמו המבואה או חדר הישיבות) והן באזורים המוגדרים "רגישים" (כמו חדר השרתים או המחסן הלוגיסטי). כך היא מעניקה לדיירי המבנה ולבעלי העסקים את הראש השקט הדרוש להם כדי להמשיך להתנהל בשגרה, באין מפריע.

  טכנולוגיות למערכות בקרת כניסה

  הטכנולוגיות היום מאפשרת לנו להתקין סוגים שונים של בקרים ובשימושים שונים לפי צרכי הלקוח. החל מכניסה מבוקרת לבריכות שחייה, או מקווה, עם קורא קירבה, ועד כניסה מבוקרת במקומות רגישים וביטחוניים שם נדרשת רמת אבטחה גבוהה יותר ואמצעי זיהוי מורכבים יותר. כגון זיהוי פנים, טביעת אצבע וכדומה.

  מערכות בקרות כניסה מתקדמות

  כשאנחנו מדברים על מערכות בקרת כניסה, אנחנו מדברים למעשה על מספר חלופות מרכזיות: קודן כניסה פשוט, המתאים בעיקר למבני מגורים. בקרת כניסה עצמאית (באמצעות כרטיס), אידאלית לכניסת חברי הצוות לבית העסק. בקרת כניסה ביומטרית (טביעת אצבע), המספקת שכבת אבטחה משמעותית. בקרת כניסה משולבת, אידאלית למרחבים שבהם נדרשת אבטחה מחמירה.

  חברות קידום אתרים חברות קידום אתרים