בקרת כניסה זה רק רום טכנולוגיות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  דלת אוטומטית

  דלת אוטומטית מהווה תחליף לדלתות ציר רגילות המותקנות במקומות ציבוריים שונים. יותר ויותר בנייני מגורים, בתי חולים, בתי מלון, מוסדות ציבור, מסעדות, חנויות יוקרה, עיריות ומגדלי מגורים מזמינים דלתות אוטומטיות ואחרים משדרגים את הדלתות הידניות אשר ברשותם.

  דלת הזזה אוטומטית

  דלתות אוטומטיות מסוג הזזה הינן דלתות נגררות המורכבות מאגף או זוג אגפים הנעים ע"ג מסילה ובה חבויים מרכיבי המנגנון (מנוע, פיקוד, עגלות תנועה וכד).

  קיימים מספר סוגי אגפים נגררים כאשר האלטרנטיבה הבסיסית הנם אגפים מלוחות זכוכית ללא מסגרת המכונים ALL GLASS (או דלת סיקורית). כמו כן, קיימות מערכות פרופילים ייעודיות החל מפרופילים "דקים" בעלי חזית צרה ואלגנטית ועד לפרופילים מסיבים לעומס רב.

  דלת זו נפתחת אוטומטית למבקשים לצאת ולמבקשים להיכנס נפתחת הדלת ע"י קודן / מקודד לחצנים או בפתיחה מהדירות בבתים ע"י האינטרקום..

  דלתות הזזה קורסות מותקנות במקומות שפתחן משמש גם כפתח מילוט בשעת חירום ומאפשר ליותר אנשים לעבור בעת ובעונה אחת.

  במקרה של סכנה, הדלת קורסת מהמנגנון ומאפשרת דחיפה מכאנית ופתיחה של כל הכנפיים. הפתח יהפוך לרחב יותר ויאפשר בריחה המונית של אנשים מהמבנה.

  ביומיום, דלתות אלו עובדות כדלתות הזזה אוטומטיות רגילות לכל דבר.

  דלתות טלסקופיות, המכונות גם דלת גוררת דלת, זו דלת שייחודה הוא בהתאמה למקומות צרים בהם יש צורך להשאיר מקסימום פתח מעבר.

  הכנפיים בדלתות טלסקופיות נאספות יחד אחת במקביל לשניה ויוצרות פתח רחב.

  רוחב וכמות הכנפיים הם בהתאם לרוחב הפתח בו תותקן הדלת הטלסקופית.

  דלתות ציר אוטומטיות

  דלתות ציר אוטומטיות אלו דלתות הנפתחות על ציר באמצעות מנגנון אוטומטי המאפשר פתיחה וסגירה מלאה של הדלת ללא מגע יד אדם.

  דלתות ציר יכולות להיות חד כנפיות או דו כנפיות בהתאם לגודל הפתח ודרישות המבנה.

  דלתות אוטומטיות – גלריית תמונות

   

  דלתות זכוכית אוטומטיות

  דלתות זכוכית אוטומטיות הן מסוג הדלתות הנמצאות בשימוש במקומות ציבוריים רבים ביניהם בתי מלון, בתי חולים או קניונים. הדלתות לרוב בנויות מכנף אחת או שתיים ונעות על ציר כך בדרך זאת הן אינן תופסות מקום רב בחלל ומאפשרות כניסה של מספר רב של אנשים בעת ובעונה אחת. דלתות זכוכית הן דלתות בעלות מראה מרשים במיוחד ולכן הן נחשבות לפופולריות מאוד במספר רב של מקומות. לבחירה מבין מגוון רחב של דלתות צרו קשר עם קובי רום טכנולוגיות בע"מ עוד היום.

  דלתות זכוכית אוטומטיות – יתרונות

  דלתות זכוכית אוטומטיות הן דלתות העשויות זכוכית חזקה במיוחד. מדובר בדלת בטיחותית מאוד והשימוש בה קל מאוד ונוח ואינו דורש כל התערבות של יד אדם. חלק נוסף מהיתרונות של דלתות מסוג זה הן:

  • מראה- בראש ובראשונה לדלת זכוכית ישנו מראה ייחודי, מרשים ואסתטי המוסיף חן ויופי לכל חלל. הן מתאימות לכל סוג מבנה ויוצרות מראה מכובד יותר ובעל ערך.
  • תאורה- בניגוד לדלת אטומה אשר מחשיכה את חלל המקום ברגע שהיא נסגרת, דלת זכוכית מאפשרת חדירה של אור השמש בכל שלב של היום גם כאשר היא סגורה. מעבר למראה שנוצר בעקבות קרני השמש, מדובר בחיסכון של ממש בשימוש בתאורה.
  • פרקטיות- השימוש בדלת הזכוכית האוטומטית הינו שימוש פשוט כיוון שהוא לא דורש מאתנו כל מאמץ כלל. הדלת נפתחת לגמרי לבדה ברגע שאנו נעמוד מספיק קרוב אליה.

  דלתות זכוכית למשרדים ועסקים

  בחירת דלת אוטומטית היא בחירה שמומלץ להשקיע בה מעט מחשבה. על מנת לבחור נכון יש לשים לב לגודלו של המקום, לחלל הפנוי שישנו עבור הדלת וכן לכמות האנשים אשר עתידה לעבור בה. בחירה נכונה היא בחירה שמשכללת את כל הנתונים כולם. בכדי להקל על התהליך מומלץ לקבל את שירותיו של איש מקצוע אמין. בקובי רום טכנולוגיות בע"מ נשמח לתת לכם מענה לכל שאלה או בקשה שיש לכם בנושא. נציגנו ישמחו ללוות אתכם בתהליך בחירת הדלת הנכונה ולתת לכם את כל האופציות הנכונות בעבורכם. אנו נהיה לצדכם החל מהשלבים הראשונים ועד אשר הדלת תותקן בבטחה.

  בקרת כניסה זה רק רום טכנולוגיות

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   בקרת כניסה זה רק רום טכנולוגיות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    מידע נוסף בנושא

    פתיחת דלת אוטומטית

    פתיחת דלת אוטומטית אמנם נראית לנו קלה ופשוטה אך ישנה מערכת מורכבת ומיוחדת מאוד הפועלת על מנת להניע אותה. פתיחת הדלת באופן אוטומטי מאפשרת לנו כניסה ויציאה מבלי להפעיל כל מאמץ ואין ספק כי מדובר ביתרון של ממש אך האם חשבתם פעם כיצד מערכת זאת באמת פועלת? כיצד הדלת יודעת מתי להיפתח ומתי להיסגר? בקובי רום טכנולוגיות בע"מ אנו עוסקים בפיתוחים שונים של מערכות מסוג זה ועוד מספר רב של מערכות שונות. להיכרות והתרשמות השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם במהרה.

    כיצד פועלת פתיחת דלת אוטומטית?

    על מנת שתתבצע פתיחת דלת אוטומטית מערכת ההפעלה שלה צריכה לקבל פקודה. את הפקודה המערכת יכולה לקבל במספר דרכים שונות ביניהן:

    • חיישן שהינו חלק ממערכת ההפעלה מזהה תנועה המתקרבת אל הדלת ושולח אות בכדי לפתוח אותה.
    • החיישן מזהה לחץ המגיע בעקבות דריכה או לחיצה על מפתן הדלת מה שמוביל לשליחת פקודה לפתיחתה.
    • ישנו אלגוריתם מיוחד אשר פותח את הדלת לפרק שמן מסוים ולאחר מכן נותן פקודה לסגור אותה באופן אוטומטי. שיטה זאת ניתן לראות בעיקר במעליות.
    • ישנן מגוון רחב של סוגי הפעלות כמו הפעלה בעזרת זיהוי פנים, תג, צ'יפ או מערכת ביומטרית אשר שולחים פקודה לפתיחת הדלתות לאחר זיהוי.

    בכל מקרה בו החיישנים לא עובדים, ישנה תקלה או שישנה הפסקת חשמל המערכת תמנע מעצמה להמשיך ולפעול והדלתות יישארו סגורות באופן מוחלט עד אשר הפעילות תחזור למצב התקין שלה.

    מנגנון פתיחת דלת אוטומטית

    כיום אנו מוצאים יותר ויותר מקומות ציבוריים, מקומות תעסוקה או משרדים אשר בוחרים להשתמש בדלתות אוטומטית. אין ספק כי לדלתות אלו מגוון רחב של יתרונות ביניהן תפעול קל ויעיל, שמירה על רמת אבטחה גבוהה ואיכותית יותר ואפילו הקפדה יתירה על היגיינה כיוון שהדלת אינה דורשת מגע של יד אדם. בקובי רום טכנולוגיות בע"מ אנו עוסקים כבר מספר רב של שנים בפיתוח דלתות מעין אלו. הדלתות שלנו איכותיות וכמובן שגם השירות שלנו. אנו נעזור לכם לבחור את הדלת הנכונה ביותר עבור הצורך שלכם ונלווה אתכם עד אשר היא תהיה מותקנת במקום ללא כל דופי.

    דלת הזזה אוטומטית למבנה

    דלת הזזה אוטומטית היא אחת מסוגי הדלתות הבולטות ביותר בכניסה לכל בניין. הן מחליפות את דלתות הציר המוכרות והידועות והפופולריות שלהן רק הולכת וגוברת. ישנן מספר סוגי דלתות הזזה אשר לכל אחת מהן היתרונות הייחודיים שלה. על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר חשוב להתאים את דלת ההזזה באופן מושלם הן למקום והן לצרכיו. להתאמת דלת ההזזה האוטומטית הנכונה ביותר בעבורכם פנו עוד היום לקובי רום טכנולוגיות בע"מ ונשמח לתת לכם שרות מקצועי ואמין.

    דלת הזזה אוטומטית – כל הסוגים

    דלת הזזה אוטומטית יכולה להגיע במספר סגנונות וסוגים שיענו על כל צורך שלכם. הדלתות המוכרות והפופולריות ביותר הן:

    • דלת מסתובבת- ניתן לראות דלתות אוטומטיות מסתובבות במספר רב של מקומות. דלתות אלו יעילות עבור מבנים בעלי חלל רחב יחסית וכאשר ישנו צורך להכניס מספר רב של אנשים מבלי ליצור עומס רב מידי.
    • דלתות ציר אוטומטיות- דלתות ציר אוטומטיות זהות בצורה הפתיחה שלהן לדלתות ציר רגילות כאשר היתרון המשמעותי שלהן הוא שפתיחתן נעשית ללא מגע יד אדם כלל.
    • דלתות כנף- אלו הדלתות הקלאסיות והמוכרות ביותר אותן ניתן לראות בכניסה של כל בניין או משרד כמעט. הדלתות בעלות כנף אחת או שתיים והן נעות על גבי מסילה. היתרון המשמעותי ביותר שלהן הוא שהן אינן דורשות מקום רב מידי והן מאפשרות כניסה לכמות גבוהה של אנשים.

    דלת הזזה אוטומטית במחיר ששווה את התמורה

    אין ספק שהשימוש בדלתות אוטומטיות הינו כל כך פופולרי משום שיש להן יתרונות רבים ומשמעותיים. חלק מהיתרונות הוא כמובן התפעול הפשוט והנוח, הלכלוך המועט שהן צוברות עליהן בעקבות חוסר במגע יד אדם וכמובן האפשרות שאנו מקבלים לשמירה על היגיינה כיוון שאנו לא זקוקים לגעת הדלת בה נגעו רבים עוד לפנינו. בקובי רום טכנולוגיות בע"מ תוכלו לבחור מבין מגוון רחב של סוגי דלתות. על מנת לבחור נכונה הצוות שלנו יעמוד לצדכם לאורך כל התהליך, יציג את מגוון הדלתות העונות על הצורך שלכם ויאפשר לכם לשאול כל שאלה בנושא, כדי לדעת בוודאות כי אתם עושים את הבחירה הנכונה. השאירו לנו פרטים והצוות שלנו יחזור אליכם במהרה.

    דלת אוטומטית לבניין

    דלת אוטומטית לבניין הפכה לסוג הדלת הנפוצה ביותר בשנים האחרונות. אם בעבר פגשנו רק בדלתות ציר בכניסתנו לבניינים, כיום אנו מוצאים כי כל בניין מתהדר בדלת אוטומטית נוחה ויעילה. לדלתות אוטומטיות יתרונות רבים ומגוונים כאשר הגדול והמשמעותי שבהם הוא שכמובן לא נדרש כל צורך ביד אדם על מנת לתפעל את הדלת. לרכישה בטוחה של דלתות אוטומטיות והתאמה מדויקת לצרכים שלכם פנו עוד היום לקובי רום טכנולוגיות בע"מ ונשמח לעמוד לשירותכם.

    דלת אוטומטית לבניין: טיפים לבחירת הדלת המתאימה ביותר

    על פניו נראה כי בחירת דלת אוטומטית לבניין אינה דבר מורכב וכל בחירה תהיה בחירה נכונה אך אין הדבר מדויק. כאשר אתם עומדים בפני בחירה של דלת אוטומטית חשוב לשים לב לטיפים הבאים:

    • התאמת הדלתות לבניין- ישנן מספר סוגי דלתות ביניהן דלת הזזה, מסתובבת או דלת ציר אוטומטית. על מנת לבחור נכונה חשוב להתאים את סוג הדלת לבניין, לגודלו ולצרכיו. התאמה נכונה של הדלת לבניין תאפשר שימוש קל ונוח בה.
    • בחירת החברה הנכונה- כיום ישנן חברות רבות העוסקות בפיתוח ויצור וכן בהתקנה של דלתות אוטומטיות. על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר חשוב לבחור בחברה נכונה אשר תספק לכם הן את המוצר בעל האיכות הגבוהה ביותר והן את השירות הטוב והמקצועי ביותר. בחירת חברה נכונה היא חצי דרך מבחינת בחירת הדלת עצמה.
    • אסתטיקה- לא פחות חשוב לשים דגש על המראה כללי של הדלת הנבחרת. התאימו את הדלת למראה של הבניין כך שייווצר מראה אסתטי ומרשים.

    דלת חשמלית לבניין

    בחירת דלת אוטומטית היא לא בחירה פשוטה ומעבר למחשבה הרבה שכדאי להשקיע בנושא מומלץ להיוועץ באיש מקצוע שיכוון אתכם נכונה. עצה נכונה תוביל אתכם אל הבחירה הנכונה ביותר בעבורכם. בקובי רום טכנולוגיות בע"מ תוכלו לקבל את עצתם של טובי המומחים בשוק שתאפשר לכם לבחור את הדלת המדויקת עבור הצורך שלכם ועבור הבניין. בעזרת ותק של שנים רבות וניסיון רב בתחום אנו יכולים להוביל אתכם אל עבר הבחירה הנכונה אנו נלווה אתכם לאורך כל התהליך החל משלב החיפושים, דרך קבלת ההחלטה ועד הרגע בו הדלת תהיה מותקנת בבטחה בבניין שלכם.

    דלת אוטומטית מחיר

    את מקומה של דלת הציר הרגילה והמוכרת תפסה בשנים האחרונות דלת מסוג אחר- דלת אוטומטית. את הדלת האוטומטית ניתן לראות כיום כמעט בכל מקום ציבורי החל מחנויות שונות למיניהן, כניסה לקניונים ועד משרדים גדולים ומכובדים. השימוש בה מאוד פופולרי כיוון שהיא אינה זקוקה לכל הפעלה מצדנו אלא נפתחת ונסגרת באופן עצמאי לחלוטין. במידה ואתם מחפשים אחר דלת אוטומטית איכותית פנו עוד היום לקובי רום טכנולוגיות בע"מ והצוות שלנו ישמח להיות לכם לעזר.

    דלתות אוטומטיות במגוון סוגים

    דלת אוטומטית מוכרת ופופולרית ביותר, היא כמובן דלת המורכבת מגפה אחת או לחלופין שתי גפיים הנעים על הציר שלהן פנימה והחוצה בכל כניסה או יציאה של אנשים. אך ישנם סוגי דלתות נוספים אשר יספקו מענה לכל צורך או רצון שלכם:

    • דלתות טלסקופיות- אלו דלתות המיועדות בעיקר עבור מקומות בהם החלל מוגבל מבחינת הגודל. שתי כנפי הדלתות נאספות במקביל האחת אל השנייה וכך יוצרות פתח רחב בכל פתיחה שלהן.
    • דלת ציר אוטומטית- הפתיחה של דלת מעין זאת היא בדיוק כמו של דלת ציר רגילה אך היא נעשית ללא מגע יד אדם אלא באופן אוטומטי לגמרי. דלתות מסוג זה יכולות להיות בעלות כנף אחת בלבד או לחלופין בעלות 2 כנפיים.
    • דלתות קורסות- אלו דלתות המיועדות בעיקר עבור פתחי מילוט והיתרון שלהן שהפתיחה האוטומטית שלהן מאפשרת למספר רב מאוד של אנשים לעבור באותו הזמן מבלי ליצור עומס רב מידי על הדלת.

    דלת חשמלית

    כאשר אתם בוחרים דלת אוטומטית חשוב לשים לב תחילה לצורך העיקרי לשמו אתם רוכשים את הדלת. הבנת הצורך תאפשר לכם להתאים את הדלת הנכונה ביותר עבורכם. כמו כן, כיום ניתן למצוא דלתות רבות בעלות מראה שונה וייחודיות שונה התאימו את המראה של הדלת לנראות של המקום מה שיאפשר לה להראות רכה ועדינה יותר. לבחירת הדלת המדויקת ביותר עבורכם אנו בקובי רום טכנולוגיות בע"מ נשמח לעמוד לרשותכם. בעזרת ניסיון לא מבוטל ושנים לא מעטות בתחום אנו יכולים להוביל אתכם אל עבר הבחירה הנכונה ביותר. השאירו לנו הודעה והצוות המסור שלנו יחזור אליכם במהרה.

    בין הלקוחות שלנו

    חברות קידום אתרים חברות קידום אתרים