טריפוד

מהו טריפוד ולמה הוא משמש בעולם הטכנולוגיות של בקרת כניסה? אז מרבית האנשים שאינם מגיעים מעולם זה של טכנולוגית בקרת כניסה לא שמעו את המושג טריפוד, אך תופתעו לגלות שאחוז ניכר מן האנשים נתקל במתקן טריפוד, לפחות פעם אחת בחייו. מדובר על מתקן המשמש לבקרת כניסה הבנוי בצורת קרוסלה נמוכה, ומאפשרת כניסה חד צדדית או דו צדדית של אנשים. חברת רום טכנולוגיות שהחלה את פעולתה לפני- 23 שנים היית המבין החלוצות לייצר את אותן קרוסלות בקרת כניסה. במאמר זה נספר לכם כיצד היא עובד ומהן יתרונותיו ויעילותו בבקרת כניסה. כמו כן מייצרת החברה מוצרי נירוסטה המשמשים עבור בקרת כניסה.

כל מה שחשוב לדעת על טריפוד

טריפוד, או כפי שהיא מכונה בעברית חצובה, הינה בקרת כניסה ואבטחה שנועדה להגביל את הגישה לאזור מסוים על ידי מתן אפשרות הכניסה לאנשים מורשים בלבד. הינה מידע נוסף על טריפוד:

  • זהו מעמד בעל שלוש רגליים המשמש לאחיזה של שער קרוסלה, המשמש כדלת מסתובבת המאפשרת מעבר רק אדם אחד לעבור בו בכל פעם.
  • חצובות בקרת גישה משמשות בדרך כלל באזורים בעלי אבטחה גבוהה כגון שדות תעופה, מבני ממשלה ומתקנים צבאיים
  • חצובות בקרת כניסה מיועדות לעבוד עם מערכות בקרת גישה, שהן מערכות אלקטרוניות המאפשרות או מונעות גישה לאזור מסוים בהתבסס על אישורי המשתמש. האישורים של המשתמש הם בדרך כלל כרטיס או שלט מפתח המכילים מזהה ייחודי, כגון ברקוד או שבב RFID. כאשר המשתמש מציג את האישורים שלו למערכת בקרת הגישה, המערכת מאמתת את זהותו ומעניקה או שוללת גישה בהתאם
  • חצובות בקרת גישה מגיעות בגדלים ובתצורות שונות כדי להתאים ליישומים שונים. חלק מהחצובות מיועדות לשימוש פנימי, בעוד שאחרות מיועדות לשימוש חיצוני. חלק מהחצובות מיועדות להכיל שער קרוסלה אחד בלבד, בעוד שאחרות יכולות להכיל מספר שערי קרוסלה

יעילות החצובה

חצובת בקרת כניסה היא מרכיב חיוני של מערכת בקרת הגישה מכיוון שהיא מספקת מחסום פיזי המונע גישה לא מורשית. החצובה עשויה מחומרים עמידים כמו נירוסטה או אלומיניום, שיכולים לעמוד בתנאי מזג אוויר קשים ולעמוד בפני חבלה או ונדליזם. שער הקרוסלה עשוי גם מחומרים יציבים כמו זכוכית מחוסמת או פוליקרבונט, שיכולים לעמוד בפני פגיעות ולמנוע כניסה בלתי מורשית. בכדי לאבטח כראוי וברמה הגבוה ביותר, ומן חומרי הגלם הטובים ביותר את מערך הכניסה והיציאה מן המתקן או המבנה שלכם, אתם מוזמנים להיכנס כעת אל אתר חברת רום טכנולוגיות וליצור קשר עם הצוות המקצועי.

FacebookTwitterPinterest
thumbnail

אולי גם יעניין אותך

post-image
ככה תוכלו לשמור על הידיים שלכם נקיות

מכשיר לחיטוי ידיים הינו מכשיר שנועד להזרים נוזל או ג'ל לחיטוי ידיים. מתקנים אלו נמצאים...

המשך קריאה >>
post-image
מחטאים ידיים ללא מאמץ

עם העלייה בביקוש למוצרי חיטוי, חווה השוק עלייה בייצור מכשירי חיטוי אוטומטיים. מכשיר חיטוי ידיים...

המשך קריאה >>
post-image
דלתות נגישות

דלתות נגישות כבקרת גישה מתייחסות לדלתות שנועדו לספק גישה נוחה לאנשים עם מוגבלויות או לקויות...

המשך קריאה >>
Phone
דילוג לתוכן