בקרת כניסה זה רק רום טכנולוגיות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  למפעל נקי צריך ליצור מערכת כניסה מבוקרת

  שמתעסקים בתהליכי ייצור רגישים מאוד, כמו למשל בעולם השבבים או ההיי-טק, אז יש צורך לייצר אזורים סטריליים שבהם רק עובדים מיומנים נמצאים. אם בעבר במפעלים קטנים ניתן היה להימנע עם התקנה של מערכות טכנולוגיות, היום כמעט כל מפעל שמכבד את עצמו מתבסס על מערכת מחסום סניטרי בשביל לקבוע את אזורי הגישה לעובדים השונים. ולכן, כדאי לקחת בחשבון את האפשרות הזאת ולנסות לתכנן את המערכות שאתם רוצים להתקין בצורה חכמה יותר, ועל בסיס פתרונות טכנולוגיים כמו מחסום סניטרי. אנחנו, אנשי הצוות המקצועיים של חברת קובי רום טכנולוגיות בעמ נעזור לכם להבין איזה סוג של פתרון הוא הפתרון הנכון לחברה שלכם, ונבנה ביחד איתכם מערכת מושלמת ונוחה לשימוש

  הפתרון לצרכים מיוחדים

  עובדים במפעלים או בפסי ייצור רגישים במיוחד, הם עובדים מיומנים שלא מכירים את כל דרישות התפקיד מבחינת שמירה על תנאי סניטציה. יחד עם זאת, בשביל להבטיח שכל העובדים שומרים כל הזמן על סטנדרט גבוה של ניקיון, צריך לייצר סביבת עבודה סטרילית ונקייה. מחסום סניטרי הוא מחסום פיזי שבו העובדים עוברים מידי בוקר, וכך אפשר לוודא שכל העובדים שלכם עומדים בסטנדרט הניקיון המתבקש ודואגים לסביבת העבודה המסודרת ביותר. הכל תלוי בסגנון העבודה בחלל הפנים שלכם ובצרכים המיוחדים שאתם מביאים בפני אנשי הצוות. אבל ברגע שיש לכם הרציונל מאחורי הבחירות שלכם, אפשר להתקין מערכות איכותיות וטובות יותר, אשר ישרתו אתכם לאורך זמן.

  כל מה שאתם צריכים לעשות בשביל להבטיח שהמפעל שלכם נשמר בסטנדרט ניקיון גבוה הוא לשוחח עם אנשי הצוות המקצועיים של חברת קובי רום טכנולוגיות בעמ. אנחנו יהיה לכם קל יותר מאי פעם לשמור על סטנדרט גבוה של אבטחה בחללי פנים שונים. כך שיהיה לכם נוח לייצר חוויית עבודה מסודרת ואתם תדעו בדיוק למה לצפות בכל פעם שבה אתם רוצים להרחיב את הפעילות במפעל שלכם או שאתם מחפשים דרכים לשדרג את החוויה של הצוות כאשר אתם בונים פס ייצור מחודש.

  בקרת כניסה זה רק רום טכנולוגיות

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   בקרת כניסה זה רק רום טכנולוגיות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    בין הלקוחות שלנו

    חברות קידום אתרים חברות קידום אתרים