מעברים מהירים – Speed Gate

מעברים מהירים משמשים לברור מעבר הולך רגל ולאפשר מעבר מהיר ללא עיכוב.

משמשים לרוב במקומות ציבורים הומי אדם, מאובזרים באפשרות חירום המאפשרת מעבר חלק לפינוי מהיר במקרה הצורך.

המוצרים מיוצרים בישראל במפעלנו, ניתן להתאים את גודל המפתח ומהירות הפתיחה בהתאם לרצונותיו של הלקוח.

אפשרות לדלת מזכוכית, נירוסטה, משולב.

שערי כניסה חשמליים, קרוסלות ובקרי כניסה – כל אלה מחייבים עצירה ובחינה קפדנית של העוברים והשבים. כל אחד זקוק לכרטיס כניסה או לתג מיוחד כדי להיכנס, אבל היציאה מהמתחם צריכה להתבצע בקלות, ביעילות ובמהירות רבה יותר. הכלל הזה נכון כמעט בכל מרחב ציבורי, מתחנות הרכבת ועד למכוני הכושר ולמוסדות החינוך, והוא נכון גם כאשר נדרש פינוי מהיר במצבי חירום, לדוגמה. מעברים מהירים הם הפתרון הפשוט ביותר, ועם תכנון נכון וליווי מקצועי של חברת רום טכנולוגיות, תוכלו להציב מעברים אלה גם ביציאה מבית העסק שלכם.

מעברים מהירים – סוגים

לצד השימוש בקרוסלות הקלאסיות והמוכרות גם לצורך יציאה מהמתחם, תכנון מעברים מהירים הוא פתרון נחוץ ואפקטיבי יותר, וישנם מספר סוגי מעברים הזוכים לפופולריות רבה למד:

  • פתיחה אוטומטית של דלתות זכוכית גבוהות, בדומה לדלתות המוכרות מתחנות הרכבת
  • פתיחה אוטומטית של דלתות "כנפיים" מעוצבות ובעלות מראה יוקרתי
  • פתיחה באמצעות דלת אחת רחבה, הנפתחת באופן ידני או אוטומטי – לפי הצורך

מעברים מהירים אלה יכולים להיפתח בשלל דרכים, בין אם באמצעות שליטה מרחוק ובין אם באמצעות גלאי ייחודי המזהה תנועה ומאפשר פתיחה של הדלתות בהתאם. כאשר המעבר מתוכנן בקפידה הוא משלב בין פתרון פרקטי ונוח מצד אחד, לעיצוב מרשים מן הצד השני. השילוב הזה נחוץ בכל בית עסק, ובפרט בעסקים פרטיים שבהם מוענקת תשומת לב רבה לא רק לסוגיות אבטחה – אלא גם לעיצוב המקום ולמראה המלוטש והמהודר שלו. דלתות זכוכית ונירוסטה יכולות להתאים לכל אחד מהצרכים הללו.

מעברים מהירים – בוחרים במעברים איכותיים ומתקדמים

עם פיתוח מתקדם, מוצרים כחול-לבן וצוות עתיר ניסיון, חברת רום טכנולוגיות מתכננת ומתקינה מעברים מהירים לכל ארגון, לכל צורך ובכל מקום. בעבודה משותפת נוכל להגדיר את עיצוב המעבר, את האופן שבו ייפתח ואת השליטה שתוענק לכם. כך תוכלו לנטר אחר הפעילות בעסק, לווסת את התנועה, לוודא שאיש לא נכנס ללא אישור מתאים וללא כרטיס כניסה, ובעיקר לספק הגנה טובה הרבה יותר. שירות מקצועי ועבודה נכונה מהצעד הראשון הם אלה שיקדמו אתכם אל המטרות הללו בקלות וביעילות, ללא פשרות. מעבר לכך, המערכת העצמאית הזו מאפשרת לכם לחסוך בהוצאות על כוח אדם מפני שמבטלת את הצורך בנוכחותו של שומר בכניסה לכל אתר.

תמונות נוספות

FacebookTwitterPinterest
thumbnail

אולי גם יעניין אותך

post-image
מתאימים בסיבוב

קרוסלות כניסה, הידועות גם סבסבות כניסה, הן מתקן בקרת כניסה פופולרי הקיים בבניינים רבים ברחבי...

המשך קריאה >>
post-image
דלת אוטומטית

דלת אוטומטית מהווה תחליף לדלתות ציר רגילות המותקנות במקומות ציבוריים שונים. יותר ויותר בנייני מגורים,...

המשך קריאה >>
post-image
קרוסלות

בקרת כניסה הינה תחום רחב המכיל סוגים שונים של פתרונות שנועדו ליצור אבטחה ובקרה כניסה...

המשך קריאה >>
post-image
מחסום סניטרי

מחסום סנטירי, או מתקן מעבר סניטרי ועמדות סניטריות הינם מערכת שליטה סניטרית אוטומטית ועצמאית.   מתקן סניטרי למעשה...

המשך קריאה >>
post-image
מקווה

חברתנו מתמחה במקוואות בארץ ובעולם כ-20 שנה. בניית קרוסלה יעודית למקוואות מנירוסטה 316 נגד קורוזיה בודדת\כפולה...

המשך קריאה >>

מעברים מהירים לבקרה וסלקציה בכניסה למבנים

מעברים מהירים הם מעברים המאפשרים לעשות סלקציה בעוברי הרגל מצד אחד ובכל זאת לאפשר מעבר מהיר מאוד של עוברים ושבים מצד שני.

ניתן לראות מעברים מסוג זה בעיקר בתחנות רכבת, סופרים ועוד.

מדובר בדלתות זכוכית נמוכות אשר אינן מעכבות את התנועה יתר על המידה ומאפשרות לה לנוע בקצב מהיר יחסית.

בקובי רום טכנולוגיות בע"מ אנו עוסקים בפיתוח של מגוון מעברים מהירים המיועדים למנוע כניסה של מי שבלתי רצוי אל שטח סגור.

סוגי מעברים מהירים

ישנו מגוון רחב של סוגי מעברים מהירים המתאימים לצרכים שונים, כך למשל נוכל למצוא מעבר מהיר הנפתח רק לכיוון אחד המיועד לכלל האוכלוסייה לעומת מעבר מהיר הנפתח משני הצדדים המיועד בעיקר עבור אוכלוסיית הנכים.

בנוסף לכך תוכלו לבחור בין סוגי פתיחות שונות המתאימות לצרכים שונים. ישנם מעברים מהירים נמוכים הנפתחים כלפי חוץ, דלתות אלו נפתחות ללא מגע יד אדם בצורה אוטומטית בלבד. בנוסף, ישנם מעברים בעלי שתי כנפיים אשר יוצרות מראה מכובד ונקי יותר ולכן הן מתאימות למקומות ציבוריים רבים או למשרדים יוקרתיים בעלי שם. לבסוף ניתן למצוא גם סוגי מעברים שאינם אוטומטיים ונפתחים באופן ידני. הפתיחה של מעברים אלו נעשית רק במקרים בהם ישנו צורך ועל ידי בן אדם מורשה בלבד.

מעבר מהיר מאפשר ליצור הגבלה וסלקציה בכניסה אל תוך החלל שעליו אנו רוצים להגן. הוא אינו מאפשר מעבר אוטומטי ונערכת מעין "בדיקה" עבור כל מי שנכנס או יוצא מהמקום.

התאמת מעבר מהיר לעמדת הכניסה בעסק

מכיוון שישנם מספר סוגים של מעברים אלו חשוב להתאים באופן מדויק את המעבר הנבחר הן לאופיו של המקום והן לצרכים שלו. הבנה מוקדמת של הצורך שלכם תאפשר לכם לבחור את המעבר המתאים ביותר

בעבורכם ובכך לספק את ההגנה הנכונה ביותר לה אתם זקוקים. בקובי רום טכנולוגיות בע"מ תוכלו למצוא פיתוחים ישראליים למעברים מסוג זה.

אנו מייצרים את המוצרים הטובים ביותר בשוק הישראלי ובעזרת שירותי איכותי ומסור גם אתם תוכלו ליהנות ממעבר מהיר מדויק. הניסיון הרב שלנו וההיכרות העמוקה שלנו עם התחום מאפשרת לנו להביא לכם מוצרים בעלי איכות מעולה אך גם שירות טוב לא פחות.

Phone
דילוג לתוכן