מערכת בקרת כניסה

בקרת כניסה הינה תחום רחב המכיל סוגים שונים של פתרונות שנועדו ליצור אבטחה ובקרה כניסה לאזור מסוים. מערכת בקרת הכניסה נועדת לשימוש בין השאר במוסדות ציבוריים, מבני מגורים, משרדים, מפעלים, אזורים מאובטחים ועוד.

המערכות נועדו למנוע כניסת גורמים שאינם רצויים אל תוך השטח המבוקר והמאובטח. באותה מידה גם נועדו למנוע יציאה לא מבוקרת של מי שאינו רוצה בכך. בשורה התחתונה נועדה בקרת הכניסה להגביר את הביטחון והפיקוח.

כיום, ניתן למצוא מגוון רחב של אמצעי זיהוי ובקרה, עם יתרונות וחסרונות המתאימים לסוג השימוש. הפתרון צריך להיות מותאם לשימוש הלקוח ולאופי המקום. במשרדים או מפעלים משתמשים לעתים בקודן או בתג קירבה, כמו גם במכוני כושר למשל.

מקומות מאובטחים מבקשים פתרונות מתקדמים יותר הדורשים זיהוי ביומטרי כמו טביעת אצבע או זיהוי פנים. במקומות כניסה מבוקרת עם רכבים ניתן להשתמש בזיהוי לוחיות רישוי LPR או ע"י מדבקות RFID.

FaceGuard PRO – Convenient Security

Faceguard PRO הינה מערכת זיהוי פנים תוך כדי תנועה המשמשת כבקרת כניסה ומספקת גישה מהירה ומאובטחת ומותאמת לכל סוג של מעבר מהיר, סבסבת או דלת.

Faceguard PRO היא מערכת כחול לבן המבוססת על טכנולוגית AI המבטיחה זיהוי חד ערכי תוך כדי הליכה ברמת דיוק של 99.9% המבטיחה נוחות מקסימלית, מהירות, זיהוי הונאה, פשוטה לניהול ותואמת לדרישות אבטחת מידע ובהתאם לדרישות החוק ותקנות הגנת הפרטיות – כולל GDPR האירופאי.

ניהול המערכת מתבצע בענן, והרישום הינו מהיר ופשוט בעזרת Online Self Enrollment ע"י שליחת לינק לעובד/דייר/אורח המורשה ובכך מקלה על נושא הניהול היומיומי.

אם קיימת בקרת כניסה, המערכת מתממשקת לבקרות כניסה קיימות ע"י ממשק וויגנד (החלפת קורא הכרטיס בדלתות הנבחרות).

המערכת כוללת ניהול אורחים ומתממשקת ליומן, לאחר יצירת הפגישה ישלח זימון אוטומטי לאורח ע"י הנפקה של QR המוצג למערכת בהגעה למתחם או רישום פנים אונליין וזיהוי בכניסה/התראה בפני המזמן על הגעת האורח והצורך בליווי.

המערכת בעלת עיצוב מינימאלי, יוקרתי וייחודי, מתאימה למשרדים ולסביבות חיצוניות שונות.

יכולות הניתוח המשולבות של Faceguard PRO מאפשרות למנהלי נכסים לקבל תובנות חשובות לגבי השימוש בבניין, כגון ספירת מבקרים ייחודית, אזורים פופולריים וזמני שימוש שיא.

הגדל את היעילות, הנוחות, האבטחה והרווחיות של הבניין עם מערכת חדשנית ומתקדמת טכנולוגית עם נראות יוקרתית.

למידע נוסף – לחץ כאן להורדה >>

 

עיקרי הפתרונות הינם:

  • קודן וקורא קירבה – קודן המכיל לחצנים עם קוד זיהוי חד ערכי. ניתן לשלב עם הקודן גם קורא קירבה לכרטיסים מגנטיים או תגי קירבה אחרים (צמידים, צ'יפים וכדו').
  • מערכות ביומטרי – מערכת המשלבת זיהוי חזותי של הפנים או זיהוי טביעת אצבע. ישנם פתרונות נוספים ומורכבים יותר אשר נועדו לשימוש במקומות מיוחדים ומאובטחים מאוד. כגון זיהוי קולי או רשתית העין.
  • מערכות זיהוי לרכבים – מצלמה או אנטנה לזיהוי מספר הרכב או באמצעות מדבקת זיהוי מוסלקת. מערכת זו נוחה לשימוש ללא צורך בהפעלת אמצעי ידני או יציאה מהרכב, כדי לקבל אישור לכניסה.
  • מערכת סלולארית – מערכת המאפשרת שליטה וזיהוי באמצעות מספר טלפון המאושר למשתמש. מערכת זו נפוצה מאוד לשימוש בכניסה לחניונים, או בבניינים ואפילו בכניסה למשרדים עם אבטחה גבוהה.
  • מערכות בתשלום – מערכות מבוקרות המיועדות לבקר ולסנן כניסה או יציאה באמצעות תשלום. שימוש לדוגמא נמצא בכניסה לבריכות שחיה, מקווה טהרה, שירותים ציבוריים ועוד.

גלריית תמונות:

FacebookTwitterPinterest
thumbnail

אולי גם יעניין אותך

post-image
מקצועיות מתחילה בשמירה על הפרטיות

במתחם העבודה שלכם יש מגוון רחב של אמצעי אבטחה ובטיחות שפועלים בדרכים שונות ולטובת מטרות...

המשך קריאה >>
post-image
מערכת מושלמת מתחילה בצוות מקצועי

כל מערכות הארגון שלכם פועלות באופן ממוחשב כמעט באופן קבוע. אתם לא דואגים יותר מידי...

המשך קריאה >>
post-image
לכניסה חלקה ומהירה אל חלל הפנים של העסק שלכם

באזורים שבהם יש תנועה יומיומית של כמויות גדולות מאוד של אנשים, השליטה בתנועת האנשים היא...

המשך קריאה >>
post-image
נוח להתקין וקל להתאים לצרכים מיוחדים

שליטה על כמות האנשים שעוברים בכניסה למקומות ציבוריים היא דרישה אלמנטרית. בוודאי בחברה הישראלית שבה...

המשך קריאה >>
post-image
למפעל נקי צריך ליצור מערכת כניסה מבוקרת

שמתעסקים בתהליכי ייצור רגישים מאוד, כמו למשל בעולם השבבים או ההיי-טק, אז יש צורך לייצר...

המשך קריאה >>
Phone
דילוג לתוכן