בקרת כניסה זה רק רום טכנולוגיות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מערכת בקרת כניסה

  בקרת כניסה הינה תחום רחב המכיל סוגים שונים של פתרונות שנועדו ליצור אבטחה ובקרה כניסה לאזור מסוים. מערכת בקרת הכניסה נועדת לשימוש בין השאר במוסדות ציבוריים, מבני מגורים, משרדים, מפעלים, אזורים מאובטחים ועוד.

  המערכות נועדו למנוע כניסת גורמים שאינם רצויים אל תוך השטח המבוקר והמאובטח. באותה מידה גם נועדו למנוע יציאה לא מבוקרת של מי שאינו רוצה בכך. בשורה התחתונה נועדה בקרת הכניסה להגביר את הביטחון והפיקוח.

  כיום, ניתן למצוא מגוון רחב של אמצעי זיהוי ובקרה, עם יתרונות וחסרונות המתאימים לסוג השימוש. הפתרון צריך להיות מותאם לשימוש הלקוח ולאופי המקום. במשרדים או מפעלים משתמשים לעתים בקודן או בתג קירבה, כמו גם במכוני כושר למשל.

  מקומות מאובטחים מבקשים פתרונות מתקדמים יותר הדורשים זיהוי ביומטרי כמו טביעת אצבע או זיהוי פנים. במקומות כניסה מבוקרת עם רכבים ניתן להשתמש בזיהוי לוחיות רישוי LPR או ע"י מדבקות RFID.

  עיקרי הפתרונות הינם:

  • קודן וקורא קירבה – קודן המכיל לחצנים עם קוד זיהוי חד ערכי. ניתן לשלב עם הקודן גם קורא קירבה לכרטיסים מגנטיים או תגי קירבה אחרים (צמידים, צ'יפים וכדו').
  • מערכות ביומטרי – מערכת המשלבת זיהוי חזותי של הפנים או זיהוי טביעת אצבע. ישנם פתרונות נוספים ומורכבים יותר אשר נועדו לשימוש במקומות מיוחדים ומאובטחים מאוד. כגון זיהוי קולי או רשתית העין.
  • מערכות זיהוי לרכבים – מצלמה או אנטנה לזיהוי מספר הרכב או באמצעות מדבקת זיהוי מוסלקת. מערכת זו נוחה לשימוש ללא צורך בהפעלת אמצעי ידני או יציאה מהרכב, כדי לקבל אישור לכניסה.
  • מערכת סלולארית – מערכת המאפשרת שליטה וזיהוי באמצעות מספר טלפון המאושר למשתמש. מערכת זו נפוצה מאוד לשימוש בכניסה לחניונים, או בבניינים ואפילו בכניסה למשרדים עם אבטחה גבוהה.
  • מערכות בתשלום – מערכות מבוקרות המיועדות לבקר ולסנן כניסה או יציאה באמצעות תשלום. שימוש לדוגמא נמצא בכניסה לבריכות שחיה, מקווה טהרה, שירותים ציבוריים ועוד.

  גלריית תמונות:

  בקרת כניסה זה רק רום טכנולוגיות

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   בקרת כניסה זה רק רום טכנולוגיות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    בין הלקוחות שלנו

    חברות קידום אתרים חברות קידום אתרים