בקרת כניסה זה רק רום טכנולוגיות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מקווה

  בניית מקווה

  חברתנו מתמחה במקוואות בארץ ובעולם כ-20 שנה.

  בניית קרוסלה יעודית למקוואות מנירוסטה 316 נגד קורוזיה בודדת\כפולה אנו נתאים את עצמינו למידות הקיימות אצלכם במקווה כולל סגירות ע"י סורג דמוי הקרוסלה למניעת הסתננות של לא מורשים.

  מחשב קופת תשלום בקרת כניסה יעודי למקווה עם תוכנה בעברית כולל לוח שנה עברי המחשב מקבל כרטיסי קרבה (ציפ) כסף קטן שטרות מחזיר עודף וכרטיסי אשראי פתיחה ע"י שלט פתיחה ע"י לצנים פתיחה סלולרית מרחוק בחיוג ואפליקציה.

  דלת חירום למקווה בדגם הקרוסלה בנעילת מפתח ו\או מגנט.

  מעקות נירוסטה וזכוכית מאחזי יד לפי כל התקנים ומגבלות ההלכה.

  מכסה אוצרות מכסים לריצוף מכסה לבור כלים כולל סל כלים.

  ספסלים צמודי קיר או נייחים בודד או כפול מנירוסטה בחיפוי עץ איפאה או פלדק פלסטיק דחוס דמוי עץ כולל מתלים ומדף למגבעות.

  מקלחונים זכוכית.

  בקרת כניסה זה רק רום טכנולוגיות

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   בקרת כניסה זה רק רום טכנולוגיות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    מידע נוסף בנושא

    בניית מקוואות

    במרחב הציבורי הישראלי יש לא מעט מבנים חשובים מבחינת שירותי ציבור. אבל אם יש מבנה חשוב אחד שצריך לבנות בצורה זהירה ומדוייקת הוא מבנה שאמור לשרת את הציבור לטובת צרכי דת. בין שמדובר על תהליך בניית מקווה ובין שמדובר על תהליך בנייה של כל מבנה דת אחר, הסטנדרט חייב להיות סטנדרט גבוה, אבל באותה נשימה גם בתוך. לכן, ברגע שהחלטתם לקדם פרויקט בניית מקווה בסביבה שבה אתם מתגוררים או חיים, אתם צריכים לוודא שהפרוייקט עומד בסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר, ושיש לכם את כל הליווי שאתם צריכים לקבל בשביל לנהל את התהליך בצורה הנכונה. אנחנו אנשי המקצוע של חברת קובי רום טכנולוגיות בעמ נעזור לכם למצוא את הפתרונות הנכונים ונבטיח שאתם עומדים בסטנדרט הבנייה הדרוש לתהליך בניית מקווה.

    שירותי בניית מקווה – דורשים ניסיון מקצועי

    כמו כל תהליך בנייה אחר, גם תהליך בניית מקווה הוא תולדה של עבודה מקצועית של אנשי צוות. ברמת החשיבה ההנדסית, בניית מקווה מתחילה תמיד בתכנון של שרטוטי הבנייה. מה שאומר שצריך לעמוד בסטנדרט השרטוט המקובל כיום בעולם ההנדסה האזרחית. אבל מעבר לכך, צריך לוודא שאתם בונים מקווה ש עומד בכל דרישות הכשרות ובכל התנאים המקובלים לניהול מקווה מבחינה דתית. כאן אפשר להתייעץ עם אנשי דת שזהו תחום ההתמחות שלהם, ולקבל תמונה טובה יותר על הפתרונות או השאלות שמעניינות אתכם. ככל שמדובר על פרויקט מורכב יותר, ככה אתם צריכים לתת לאנשי המקצוע את המקום שלהם מבחינת הפתרונות שהם מציעים ולהפוך אותם לחלק מהותי בתהליך העבודה המשותף.

    בניית המקווה הוא תהליך שמאפשר לכם להנות מכל רגע

    כאשר אתם נותנים לאנשי המקצוע את האפשרות לייצר תהליך עבודה מסודר, אתם בעצם דואגים לתהליך חוויתי שמשדרג את יכולות הבנייה ואת התוצר הסופי. בהנחה וחשוב לכם לבנות מתחם מקווה בסטנדרט הגבוה ביותר, אז אתם בהחלט צריכים להפקיד בידיים של הצוות המקצועי את הפרוייקט ולתת להם לקחת את ההחלטות החשובות. אנחנו, בצוות חברת קובי רום טכנולוגיות בעמ, נלווה אתכם אבל גם נתן לכם להבין בדיוק מה מתרחש לאורך כל שלבי הדרך. כך שיהיה לכם קל יותר לקחת החלטות ולהבטיח שאתם מוצאים את הפתרונות הנכונים לכם.

    בין הלקוחות שלנו

    חברות קידום אתרים חברות קידום אתרים