קרוסלה סבסבת

קרוסלות גבוהות, משמשות כאמצעי בקרת כניסה עצמאי, ללא פיקוח צמוד של כוח אדם, במעברים בהם נדרשת בקרה ברמה גבוהה יחסית, תוך חיבור הבקרה אל המערכת המנוהלת של מוסד ממשלתי, אונברסיטה, קאנטרי ובריכת שחיה, אתר ביטחוני או אתר בניה.

את הקרוסלה אנחנו מתאימים לפי מידה לכל מקום מחדש, בהתאם למצב הקיים. באתרי בניה לרוב דורשים שהקרוסלה תהיה בתוך מכולה ניידת ובכך ניתן לנייד את המכולה ולשנות מיקום במידת הצורך, או אפילו כשמסתיימת העבודה באתר הבניה יהיה ניתן להעביר את המכולה במלואה עם הקרוסלה בפנים, אל האתר החדש. בנוסף, ניתן להרכיב דלת ביטחון למצבי חירום ,מעבר לנכים בכיסא גלגלים או מעבר לרוכבי אופניים.

קרוסלות כניסה – משפרים את רמת האבטחה

עסקים שמעוניינים לשפר את רמת האבטחה ולהגביל את הכניסה אל המבנה או את המעבר בין המרחבים השונים, יכולים לעשות זאת בקלות רבה באמצעות קרוסלות כניסה. בחירת הפתרון האולטימטיבי עבורכם תלויה במספר רב של פרמטרים, מאופי העסק ועד לרמת האבטחה הנדרשת ולשליטה שאתם מצפים לקבל על כל אדם שנכנס אל המבנה. חברת רום טכנולוגיות מציעה לכם לעשות את זה בצורה נכונה ומדויקת כבר מהצעד הראשון, עם תכנון מדויק ופיתוח מערכת שמתאימה לצרכים הייחודיים שלכם.

יש לא מעט דרכים למנוע את כניסתם של אורחים בלתי רצויים אל המבנה שלכם, בין אם מדובר במגדל משרדים, מבנה ציבור או מוסד חינוכי. אחת הדרכים הנפוצות ביותר היא באמצעות התקנת סבסבות כניסה, אותן קרוסלות מוכרות שמאפשרות לנו להיכנס אל המבנה ולצאת ממנו רק לאחר זיהוי אישי או קבלת אישור מיוחד. מערכות ייחודיות אלה יכולות להתאים לכל מבנה באשר הוא, ובהתאם להעדפות האישיות שלכם תוכלו להגדיר את העיצוב המתאים, את מערך האבטחה הרצוי ואת הדוחות שתקבלו בכל רגע נתון. סבסבות הכניסה מאפשרות לכם ליהנות מחיסכון משמעותי בכוח אדם, זאת מפני שמדובר במערכת עצמאית שאינה דורשת גם את נוכחותו של שומר בצמוד לה. חברת רום טכנולוגיות עומדת לרשותכם לכל אורך הדרך, כדי להבטיח לכם מערך מתקדם, מתוחכם ויעיל.

סבסבות כניסה – פתרונות אבטחה מתקדמים ויעילים

חברת רום טכנולוגיות מציעה לכם את כל הפתרונות המתקדמים והטובים ביותר להגנה על העסק שלכם, עם סבסבות כניסה בהתאמה אישית ומערכות בקרה מהשורה הראשונה. צוות המומחים של החברה יסייע לכם בתכנון פתרונות דינאמיים ואיכותיים, עם רמת בטיחות גבוהה ואמינות ללא פשרות. כל מוצר מיוצר בקפידה רבה, על פי הסטנדרטים המחמירים ביותר, במטרה להבטיח תוצאה מושלמת ועיצוב מרשים, וכן תוכלו ליהנות מאחריות על כל השירותים והמוצרים – כדי שתוכלו לעבוד בראש שקט, ולדעת שהעסק שלכם נמצא בידיים טובות.

קרוסלות כניסה – גלריית תמונות

FacebookTwitterPinterest
thumbnail

אולי גם יעניין אותך

post-image
מערכת סלולארית

מערכת סלולארית משמשת בעיקר לפתיחת שער חשמלי או לדלת בכניסה למקום מאובטח. בעת ההתקשרות למערכת, מתבצע...

המשך קריאה >>
post-image
כניסה מבוקרת, עם מוצרים מעולים

בעולם הטכנולוגי שבו אנחנו חיים היום יש אינספור דרכים מתוחכמות מאוד למצוא פתרונות לשאלות שמפריעות...

המשך קריאה >>
post-image
מקצועיות מתחילה בשמירה על הפרטיות

במתחם העבודה שלכם יש מגוון רחב של אמצעי אבטחה ובטיחות שפועלים בדרכים שונות ולטובת מטרות...

המשך קריאה >>
post-image
כרטיס מגנטי

כרטיס מגנטי הינו האמצעי כניסה הפופולרי ביותר. באמצעותו ניתן לכל עובד כרטיס המאפשרת לו כניסה ויציאה מהאיזור. ניתן...

המשך קריאה >>
Phone
דילוג לתוכן