בקרת כניסה זה רק רום טכנולוגיות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  שער קרוסלה

  שער קרוסלה TURNSTILE

  שער קרוסלה

  שער קרוסלה – המטרות העיקריות

  עסקים שבוחרים להציב שער קרוסלה עושים זאת, לרוב, מאחת הסיבות הללו:

  • ויסות טוב יותר של מספר העוברים והשבים.
  • ביצוע מעקב קפדני אחר העוברים בשער, הזקוקים לאישור כניסה ייעודי (למשל בכניסה לרכבת או לחדר הכושר).
  • הגדרת אפשרות למעבר חד כיווני בלבד, כדי להפריד בין הכניסה למתחם – לבין היציאה ממנו.

  באמצעות שער הקרוסלה המתוחכם ניתן לבצע ניטור איכותי וטוב יותר של כל אדם המגיע אל המתחם או יוצא ממנו, ואנחנו רואים את הפתרון הייחודי הזה במקומות רבים. בספריות העירוניות הוא מאפשר בחינה מדוקדקת של המבקרים כדי למנוע הוצאה בלתי מורשית של ספרים, במכוני הבריאות הוא מבטיח כניסה רק למנויים ולאורחים אשר שילמו כחוק, ובכניסה לתחנת הרכבת הוא מעניק גישה רק למי שרכש כרטיס נסיעה מבעוד מועד. כל אלה מוכיחים כי מדובר בפתרון פרקטי ופשוט למדי, שיכול להתאים לכל עסק ולכל מטרה.

  שער קרוסלה – מחויבים לכם בכל שלב

  כדי לתכנן שער קרוסלה שיתאים לצרכי העסק שלכם, לשטח המיועד ולמטרות העיקריות שהצבתם, חברת רום טכנולוגיות מעמידה לרשותכם את אנשי הצוות הטובים ביותר. עם ציוד מתקדים, ניסיון רב בשטח ושירות מהשורה הראשונה, זו ההזדמנות שלכם להגדיר את צרכי האבטחה שלכם, ולפעול בצורה חכמה ונכונה כדי לייעל את המערך כולו. כך תוכלו לווסת את התנועה, לדעת מי נכנס למתחם בכל רגע נתון, ולהגיב בזמן אמת לכל אתגר, לכל צורך ולכל בעיה שעשויה להתעורר.

  שער קרוסלה מסתובב

  שער קרוסלה איכותי ועמיד

  אם אתם מחפשים אחר הדרך הטובה ביותר לספק הגנה לעסק שלכם שער קרוסלה הוא ללא ספק הפתרון האולטימטיבי. בשנים האחרונות ניתן לראות כי יותר ויותר עסקים קטנים וגדולים בוחרים להשתמש בשער קרוסלה על מנת לשמור על העסק שלהם מפני חדירה. השער מאפשר מצד אחד הגנה ומצד שני בקרה ושליטה על הכניסה והיציאה אל ומתוך העסק. להתאמה מדויקת של שער קרוסלה לצרכים האישיים שלכם השאירו הודעה בקובי רום טכנולוגיות בע"מ ונשמח לחזור אליכם.

  התאמת שער קרוסלה לצרכי המקום או העסק

  מכיוון שמספר סוגי הקרוסלות הינו רב ומגוון הבחירה הינה קשה ולעיתים אף בלתי אפשרית. כמובן שבכדי להקל על התהליך חשוב מאוד לבחור באיש מקצוע או חברה אשר מכירה את התחום לעומק וביכולתה לתת לכם מספר טיפים ועצות שיהפכו את הבחירה לנכונה יותר. בקובי רום טכנולוגיות בע"מ תוכלו להיוועץ בטובי המומחים. אנו עוסקים בתחום הקרוסלות כבר שנים רבות ולכן נוכל לתת לכם את המענה הטוב ביותר לו אתם זקוקים כעת. בעזרת היכרות עם צרכי העסק שלכם נוכל לבצע התאמה מדויקת שתספק לכם גם הגנה מרבית וגם בקרה על כל העוברים ושבים בעסק שלכם.

  בקרת כניסה זה רק רום טכנולוגיות

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   בקרת כניסה זה רק רום טכנולוגיות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    מידע נוסף בנושא

    שער קרוסלה – סוגים

    בחירת שער קרוסלה עבור העסק או המשרד שלכם אינה תמיד בחירה קלה ויש להתחשב במספר נקודות חשובות כמו אופיו של העסק וצרכיו על מנת לבחור נכונה. ישנן קרוסלות בעלות יתרונות שונים המתאימות לעסקים שונים ביניהן:

    • קרוסלה ידנית- זו הסוג הוותיק ביותר הקיים בשוק. קרוסלה ידנית מופעלת באופן ידני על ידי עובד או פועל של העסק אשר עורך בדיקה לכל מי שנכנס והוא זה שמאשר את כניסתו על ידי לחיצה על כפתור המפעיל את הקרוסלה.
    • קרוסלה אוטומטית- הסוג החדש יותר של הקרוסלות. קרוסלה זאת מופעלת באופן אוטומטי על ידי שימוש בכרטיס כניסה או צ'יפ אשר מניע אותה ומאפשר כניסה פנימה או יציאה החוצה.
    • קרוסלה גבוהה- שינוי נוסף שניתן לראות בשנים האחרונות הוא הבחירה בשערי קרוסלה גבוהים. שער קרוסלה גבוה מספק הגנה מושלמת כיוון שהוא לא מאפשר חדירה פנימה כלל משום כיוון.

    בין הלקוחות שלנו

    חברות קידום אתרים חברות קידום אתרים